خانه » شبکه های اجتماعی » آغاز فعالیت اینستاگرام پرسپولیس لند

آغاز فعالیت اینستاگرام پرسپولیس لند

با سلام و البته پیشاپیش تبریک سال نو خدمت همراهان پرسپولیس لند و طرفداران عزیز تیم فوتبال پرسپولیس، امروز در تاریخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۵ فعالیت اینستاگرام پرسپولیس لند آغاز شد. سعی ما بر افزایش کیفیت مطالب و بهبود شرایط باشگاه از لحاظ اعتبار بین المللی می باشد.

درحال حاضر هیچ یک از باشگاه های ورزشی ایرانی نتوانسته اند با رسانه های انگلیسی زبان تعامل مناسبی داشته باشند که ضعف بسیار بزرگی برای آنها محسوب می شود؛ برای فهم بهتر موضوع  فرض کنید باشگاه های رئال و بارسا، اخبارشان را فقط و فقط به زبان اسپانیایی و باشگاه الهلال فقط و فقط اخبار مربوطه را به زبان عربی منتشر کند! خب مشخص است که در این صورت این باشگاه ها فقط در بین کسانی که آن زبان ها را می فهمند محبوب خواهند شد.

وبسایت و مجموعه پرسپولیس لند در تلاش است تا علاوه بر پوشش اخبار باشگاه پرسپولیس تهران و تمامی رویداد های مربوط به پرسپولیس، به بهبود روابط خارجی باشگاه بپردازد و البته که در شروع کار ما اقداماتی نیز انجام داده ایم که نمونه اش ارسال لوگوی باشگاه به وبسایت soccerway است که مدیریت آن طی پیامی از ما قدردانی کرد و لوگو را در وبسایت قرار داد.

نمونه های بسیاری برای چنین کارهایی وجود دارد اما اینها در برابر اهداف ما بسیار ناچیز بوده و نهایت تلاش ما برای جهانی شدن پرسپولیس از امروز آغاز شده است.

با پشتیبانی شما هواداران و تلاش های مجموعه پرسپولیس لند، صفحه اینستاگرام پرسپولیس لند نیز می تواند در ادامه راهی که در پیش گرفته ایم مارا یاری دهد پس با فالو کردن و البته انتقال نظرات خود به ما ما را پشتیبانی کنید.

آدرس صفحه اینستاگرام پرسپولیس :

Instagram.com/PerspolisLand

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

پرسپولیس