خانه » اخبار پرسپولیس » پرسپولیس تیم محبوب ماست، از بازیکن خاصی حمایت نکنید

پرسپولیس تیم محبوب ماست، از بازیکن خاصی حمایت نکنید

با سلام خدمت هواداران پرسپولیس، متاسفانه بازیکنان ایرانی پرحاشیه و البته اکثر اوقات بی جنبه هستند؛ چرا که اکثرا از قشر کم سواد جامعه و فقیر به سمت فوتبال کشیده می‌شوند. بازیکنی که قبلا احتمالا در رویاهایش هم نمیدید که بتواند پراید سوار شود الان به کمتر از پورشه و لکسوس راضی نمی‌شود! بازیکنی که قبل از آمدن به پرسپولیس حتی خواب چنین زندگی راحت و زیبایی را نمی‌دید حالا برای باشگاه شرط و شروط می‌گذارد!

بازیکنان زیادی در امید های پرسپولیس رشد کردند و به رقیب مستقیم پرسپولیس پیوستند؛ بیاید مانند همه هواداران سایر تیم‌های جهان، نه بیش از حد حمایت کنیم و نه بیش از حد انتقاد چرا که اینگونه بیشتر بازیکنان هوایی می‌شوند و تصمیمات عجیبی می‌گیرند.

اخیرا در یکی از شبکه های اجتماعی پستی را مشاهده کردم که درباره غیرت و تعصب خارجی های پرسپولیس بود؛ البته این به خارجی بودن آن‌ها ربطی ندارد و بیشتر به دنیا دیده بودن آن‌ها مرتبط می‌باشد؛ بازیکنی نظیر نیلسون و یا گابریل و یا حتی ایمون زاید دوست داشتنی که حتی پس از جدایی‌شان هم به هواداران ابراز علاقه می‌کنند چرا و به چه دلیل به هواداران پشت نکردند؟

آنها به خوبی می‌دانند که مانند هوادار پرسپولیس در دنیا وجود ندارد و به خوبی از هواداران قدردانی می‌کنند؛ اما بازیکنی که تمام سالهای عمرش در یک تیم شهرستانی بوده و بعدا به پرسپولیس و سطح اول فوتبال ایران آمده چطور می‌تواند این جواهر گران‌بها را قدر بداند؟

نسل بازیکنان با سواد و البته با اخلاقی مثل علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و… دیگر به پایان رسیده است؛ پس بیایید فقط و فقط از باشگاه پرسپولیس حمایت کنیم نه نام‌های تازه به دوران رسیده

قلم سرخ، پرسپولیس‌لند

1 دیدگاه

  1. Persepolis Boy

    اصلا معلوم نیست مخاطب این پست طارمیه خخ

    (12)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

پرسپولیس